top of page

ZAJMUJEMY SIĘ SPRZEDAŻĄ CZĘŚCI ZAMIENNYCH OD PRAWIE 30 LAT

Jesteśmy grupą znajomych, związanych od wielu lat z szeroko pojętą motoryzacją. Do tej pory każdy z nas stawiał swe motoryzacyjne kroki niezależnie , aby od kilku już lat połączyć swoje siły w stworzeniu takiej motoryzacyjnej firmy, jakiej brakuje na rynku. Chcemy stworzyć firmę zupełnie od podstaw i wdrażać tam nasze pomysły i doświadczenia z poprzednich lat. 

Wykorzystując nasze doświadczenia i kontakty, nawiązaliśmy stałą współpracę z największymi dostawcami części zamiennych z Polski i z Europy, dzięki temu mogliśmy uzyskać nie tylko bardzo szeroką dostępność towaru ale również niską cenę zakupu, co czyni nas konkurencyjnymi tak na lokalnym, jak i ogólnopolskim rynku.

W swojej ofercie mamy ponad 2 miliony różnych podzespołów a nasze części samochodowe są zawsze renomowanych i sprawdzonych producentów. Bardzo duży nacisk kładziemy na jakość sprzedawanego przez nas towaru.

Jesteśmy elastyczni w relacjach z klientami, dbamy o naszych stałych klientów, jak również o tych, którzy robią u nas zakupy po raz pierwszy.

Cały czas dążymy do samorozwoju i do poprawy świadczonych przez nas usług. Wasza opinia jest dla nas wyznacznikiem naszej pracy. 

W imieniu całego zespołu Moto-Familia zapraszamy Was do współpracy i zakupów.

bigstock-Hands-scanning-barcode-on-deli-415324801.jpg
bigstock-Interior-Of-A-Modern-Warehouse-444943274.jpg
bottom of page